Vývoj softvéru

Vývoj softvéru na mieru, analýza, konzultácia. Pomáhame vám urobiť tie najlepšie rozhodnutia týkajúce sa softvérových riešení vo vašich spoločnostiach, aby ste sa mohli naplno a efektívne venovať svojmu biznisu.

Hotový systém mnohokrát nezodpovedá reálnym procesom v podnikovej štruktúre. Navyše, nie vždy možno do prevádzky implementovať už existujúce riešenie. Žiadané zefektívnenie pracovných a technologických postupov či úsporu nákladov tak možno úspešne dosiahnuť softvérom šitým na mieru. Takto špeciálne vyvíjaný softvér dáva dodaným hardvérovým zariadeniam konečný zmysel a zvyšuje efektívnosť celého podnikového systému.

Každý vyvíjaný systém je pritom unikátny s možnosťou ďalšieho rozširovania a jeho súčasťou je odborné zaškolenie používateľov a neustála technická podpora.

Zároveň sa venujeme vývoju podnikových aplikácií pre operačný systém Android, ktorý prirodzeným spôsobom prenikol aj do oblasti odolných zariadení. Napriek svojej celosvetovej rozšírenosti medzi bežnými spotrebiteľmi je Android vo svete priemyselných zariadení nováčikom. Pri vývoji podnikových aplikácií efektívne využívame špeciálne nástroje a dlhoročné skúsenosti vývojového tímu, vďaka čomu udržiavame vysoký štandard našich riešení.